Takip Et

Güncel

AKP ile CHP arasında ‘’Tarihin çöplüğü’’ polemiği

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik, ‘Tarihin çöplüğünde yerini almıştır’ sözlerine yanıt veren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Mahir Ünal, sen siyasetin çöplüğünden geri dönüşümle gelmiş bir siyasisin. Sen siyasetin çöplüğünü bilirsin” dedi

TBMM’de düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan CHP’li Özel, yeni döneme ilişkin daha önce bakanların Meclis’e gelmeyeceğinin söylendiği, ancak Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün terörle mücadelede yeni düzenlemeler içeren kanun teklifini görüşen Adalet Komisyonu’nda yerini aldığını ifade etti. Özel, AK Partililerin kendi yaptıkları anayasanın ne olduğunu ve ne yapmaları gerektiğini bilmediklerini belirtti.

‘Seni aldılar siyasetin çöplüğüne attılar’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik, “Tarihin çöplüğünde yerini almıştır.” sözlerini anımsatan Özel, “Mahir Ünal, sen siyasetin çöplüğünden geri dönüşümle gelmiş bir siyasisin. Sen siyasetin çöplüğünü bilirsin. Seni aldılar, siyasetin çöplüğüne attılar” dedi.

 

 

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler