Takip Et

Güncel

Bir intiharı engelleme girişimi:”Oktay komünistlere güldürme bizi”

AKP kurucu üyesi olduğu iddia edilen Oktay Çiftçi, Ankara’da intihar etmek için inşaata çıktı

AKP kurucu üyesi olduğu iddia edilen Oktay Çiftçi, Ankara’da intihar etmek için inşaata çıktı.

Odatv’nin haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmek istediğini söyleyen Çiftçi, “Onurumu ne hale koydular. Mahvettiler beni. Yolun sonuna geldim” dedi.

O sırada arkadaşlarının İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisini aradığını dile getirse de, Çiftçi ikna edilemedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmek istediğini dile getiren Çiftçi’nin intihar edip etmediği ise görüntülere yansımıyor.

Çiftçi’nin intihar etmek istediği anlarda inşaata yanına çıkan arkadaşlarının “Oktay komünistlere güldürme bizi” diyerek ikna etmeye çalıştığı duyuluyor. Çiftçi, arkadaşlarının neden intihar etmek istediğine dair sorularına ise yanıt vermiyor.

Öte yandan Çiftçi’nin sosyal medya hesabından geçen Mayıs ayında “Sayın cumhurbaşkanım 15 temmuzdan bu zamana kadar 81 ilden fetocularla pkk ıle dosyalar geldi elime bazılarını size eskıden ulastıyordum ama artık sizinle görüşemiyorum elımde çok önemli dosyalar var zaatalinizle secimden önce görüşmek istiyorum lütfen sesimı duyun” ifadelerini paylaşması dikkat çekti.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler