Takip Et

Güncel

Diyarbakır’da 15 Temmuz etkinliklere zorunlu katılım mesajı

Diyarbakır Valiliği, kentteki bütün kamu çalışanlarına mesaj göndererek, bugün Park Orman’da yapılacak 15 Temmuz etkinliğine eksiksiz katılmalarını istendi

Diyarbakır Valiliği, 15 Temmuz darbe girişiminin 2’nci yıldönümü dolayısıyla bugün Kayapınar ilçesinde bulunan Park Orman’da yapacak anmaya tüm kamu çalışanlarının katılımını zorunlu kıldı. Kentteki kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan tüm çalışanlara gönderilen mesajda, eksiksiz katılım istendi. İlçe kaymakamlarının da kamu çalışanlarına benzer bir mesaj göndererek herkesi etkinliğe katılmasını istedi.

Diyarbakır Valiliğinden gönderilen mesaj şöyle: “Sayın Valimizin Teşrifleriyle 15 Temmuz Demokrasi Milli Birlik Ve Beraberlik günü anma programı 15 TEMMUZ 2018 Pazar günü saat 20.00 da 15 Temmuz Şehitler Parkı (Park Orman) da yapılacaktır. Tüm kamu kurum ve personelinin eksiksiz katılımları hususu Valilik Özel Kalem Müdürlüğünden Bildirilmiştir.”

İhraç endişesi

OHAL ile birlikte kamuda yapılan binlerce ihracın ardından her an işten atılmak ile karşı karşıya olan ile kamu çalışanları, etkinliğe gitmediklerinde fişlenerek işten çıkarılma endişesi taşıyor. (MA)

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler