Takip Et

Emek

Tutuklu 3. Havalimanı işçileri ile dayanışma gecesi

3.Havalimanı İşçileriyle Dayanışma Platformu, işçi aileleri, direnişteki işçiler ve sanatçıların katılımıyla “3.Havalimanı işçilerinin talepleri talebimizdir, tutuklu işçiler serbest bırakılsın” demek için dayanışma gecesi düzenliyor.

3. Havalimanı İşçileriyle Dayanışma Platformu, işçi aileleri, direnişteki işçiler ve sanatçıların katılımıyla “3.Havalimanı işçilerinin talepleri talebimizdir, tutuklu işçiler serbest bırakılsın” demek için dayanışma gecesi düzenliyor.

Buzu Kıran Yolu Açanlara Selam Olsun” şiarıyla, 26 Kasım pazartesi günü Kadıköy’de Caferağa Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinlikte, çok sayıda müzisyen ve grup sahne alacak.

Platformdan etkinliğe ilişkin yapılan açıklamada şöyle denildi:

“3. Havalimanı İşçileriyle Dayanışma Platformu olarak hem havalimanındaki işçi arkadaşlarımızın taleplerini sahiplendiğimizi göstermek hem de “Tutuklu Havalimanı İşçilerine Özgürlük” talebimizi hep birlikte haykırmak için sanatçı dostlarımızın da katılımıyla 26 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 19.00-22.00 arasında Kadıköy Caferağa Spor Salonu’nda düzenleyeceğimiz dayanışma gecesinde bir araya geliyoruz. Etkinliğe tüm dostlarımızı bekliyoruz.”

Biletlere şu noktalardan ulaşılabilir:

*Zeki Göker Kültür Merkezi
Caferağa Mah. Tellalzade Sk.
No: 30 Kadıköy

*TMMOB Makine Mühendisleri Odası
Katip Mustafa Çelebi Mah.
İpek Sokak No:9 Beyoğlu

*Egitim-Sen İstanbul 7 Nolu Şube
Marmara Cad. Çiğdem Sk.
Yapı Kredi Bankası Üstü Kat:5
Avcılar

 

Günün Haberleri

Emek konulu diğer haberler